Kiitokset eilisestä kivasta juttutuokiosta.
Solmussa melkein oltiinkin jo.
Mut varo ettet ihan sekas mene :)))
Törmäillään uudelleen.....hmm
Solmussa melkein oltiinkin jo.
Mut varo ettet ihan sekas mene :)))
Törmäillään uudelleen.....hmm
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Ari on kyseessä??
Se Ari kyllä tietää ittensä.
Jo vihjeiden perusteellakin.
Puhetta oli sädekehästä ja solmussa olosta :))))
jos ei se ari enää muista eilisestä mitään..
Kerro lisää!
Luultavasti tämä Ari muistaa.
Oli töihin lähdössä........kun juteltiin.
Sohvastakin oli puhetta tämän Arin kanssa.
Solmuun menosta vieläkin jankkaan. Sekä sädekehästä joka meni hitsauskeen :))) Enempää ei tule vinkkejä. Tästä jo Ari tunnistaa itsensä.
se olen minä...
Soita,odotan puheluasi.....
Tuota vaikeampi paikka soittaa sulle.
Laitappas mun s-postiin numeros niin ehkä sit soittelenkin............luultavasti ainakin :)
Tai suunnitelma mitä tehtiin vois toteutua.
älä anna puhelin numeroita huijari Arille. Mä oon sun aito ja oikee...
Sitä paitsi oikealla Arilla on mun osoite se sähköposti siis. Ja tiedän et oikeakin Ari on olemassa sädekehineen kaikkineen solmussa punottavin poskin just mua varten vain :))
Nauttii tästä tunteesta.........nam
enää kun vaimo sen poisti.
Minäkin poloinen lemmentuskissani yhteen repsahdin... Melkein jo pihkaannuinkin..onneksi ymmärsin viimein olevani chätissä,jossa kaikki voivat olla...mukavia,komeita ja valloittavia verbaaliveikkoja :)
Onneksi en ole lemmentuskissa toistaiseksi.
Ja tämä mun Ari on todellinen ei vaan pelkkä chattihahmo..........kaikille vain ei käy yhtä hyvä tuuri.....Sori
"tarpeeseen" se Ari sit sulle tulis...? *nauraa*
Kaikkihan chätissä ihmisiä ovat..luulisin ainakin niin :)
tottahan se on et kaikkihan tarvii oman hellän Arin :D harmi kun niitä vaan ei riitä kaikille eikä aritkaa koneita ole . .. .
..niin kurjaa! Areillahan on tunnetusti sitä hellyyttä jakaa..monelle yhtä aikaa ;)
Täytyy alkaa etsiä vaan Taunoja,jos kävis parempi flaksi ja jättää arit enkeleille sädekehineen ;)
No ongelmanhan saa joka asiasta vaikka Aristakin jos niin tahtoo. Onneksi minä tämän asian alkuperän tiedän ja se riittääkin mulle. Joten sepä siitä sit.
kannata ottaa noin vakavasti asioita,vasinkin nyt kun kevättä on ilmassa ja amorin nuolet lentää villisti ;)
Mukavaa kevättä sulle...Take it easy :)
menin sekaisin sanoistasi
Vai sekaisin........ettei vaan jotakin muuta tapahtunut? Ja tiedät miten minuun saat yhteyden. Odottelen yhäkin sitä :)))
Tästähän on tullut pitkä ketju. Olen oikein otettu:) tässä mä kirjoittelen kirjaston koneella kun oma sippas lauantaina. Jos kohta ois valuuttaa hankkii uus. Väistele siihen asti noita vääriä Arija ja pidä kehä kiiltävänä (ja käytävä puhtaana ;)) Tv: Se Ainoa Oikea Ari :)
oikea ari.arit ei ole köyhiä he ostavat uuden koneen jos vanha sippaa tiedoksi .oikea ari
Hmm tiety väistelen vääriä Areja.
Odotan sinua ja vain sinua. Sädekehä kiiltää ja se on hitsattukin. Sohvalla istuen sinua tietysti kaipaavasti odotan.
Sitten ollaan solmussa :)))
Taunoon..nekin on aikas hyvätuloisia ja niilläkin on istuttavia sohvia ja solmuunkin pääsee ;)
Tosin mie tyydyn tähän minun Ariin.
Sen kans vielä monta juttua kokematta.
Joten ei kiinnosta Taunot sun muut.........:)))
Halipusuja MUN OIKEALLE ARILLE siis......( sädekehä keikkuen päässäni toivottelen )
että Ari josta kirjoitat koskaan edes käy näillä sivuilla,enpä usko.Ei minun Ari ainakaan,sanoo että on akkojen juttuja.
Siis en oo varma kun tiedän et hän käy.
Ei kaikki Arit oo samanlaisia....kuin minun on.
Ja tietysti naisiakin pitää olla et jutut onnistuu, sekä miehiäkin sopivassa määrin :)))
Yhäkin laittaa Arilleen suukkoja....