Stereovahvistin ja sub-lähtö

Onko missään stereovahvistimessa subbarille omaa lähtöä? En siis puhu nyt mistään kotiteatterihässäköistä vaan musavehkeistä.
3675
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Panasonic-RV20 dvd-soittimessa on suora subbari lähtö.

Äänestä

Esim. Harman & Kardon HK970 . 2*70W(8ohm) / 2*100W(4ohm) sub out.

Äänestä

Hei

Itse tuli hankittua NAD 720 BEE ja olen ollut
tyytyväinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onni kirjoitti:

Onko missään stereovahvistimessa subbarille omaa lähtöä? En siis puhu nyt mistään kotiteatterihässäköistä vaan musavehkeistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu