Furum

Tässä jotain uutta: www.6k2.com/myforum/wwwvillitlupiin.html
10395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kiinnostavalta vaikuttava foorumi.Taidan kirjoittaa jotain sinne.Näyttää siltä, että siellä on tilaa kirjoittajille.

Äänestä

Täytyy käydä katsomassa Villejä Lupiineja.En ole tiennytkään ennen koko foorumista mitään.

Äänestä

Voisin kirjoittaa sinne jotain.

Äänestä

Mä haluun nähdä ton foorumin.

Äänestä

Villit Lupiinit vaikutti kiinnostavalta, mutta näyttää olevan aika alussa. Katsotaan, miksi se kehittyy.

Äänestä

että kaikki aiemmat viestit tuntuvat olevan saman kirjoittajan kirjoittamia.

Äänestä
  • Joo niin mustakin, mut en oot täysin varma. Mä tongin vielä.

    Äänestä

Rekistöröitymisen myötä jippiistä tuli todella sekava harkitsen eri vaihtoehtoja. Hyvältä tämäkin foorumi vaikuttaa.

Äänestä

Onpas vilkasta?
Aloitettu vuosi takaperin ja jo neljä rekist. jäsentä. Tämä on ilmeisesi aprillipila?

Äänestä
  • Täydellinen aprillipila. Hyvää aprillia

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Juuso Nar kirjoitti:

Tässä jotain uutta: www.6k2.com/myforum/wwwvillitlupiin.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu