Tarviis jelppiä

Oon pelaillu kummisetää ja siinä kun on se krematorio tehtävä missä se kaveri pitää heittää uuniin niin mitenkäs se hoituu?
Sillähän on ase ja 2 vartiaa konepistooliasein.
Kaikki pystyy kyllä tappamaan mutta sehän ei ole tarkoitus.
Apuja kaivattais......
1161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ampuu vartijat ja ampuu sitä ukkoa käteen että puottaa aseen tai jalkaan että tipahtaa polvilleen ja käy viskaamassa uuniin... yleensä ne ottaa nyrkit käyttöön jos ite rynnii nyrkkien kans siihen lähelle sen jälkeen ku on tappanu ne vartijat... tossa voi tulla muutama kuti itteensä kyl...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kummeli kirjoitti:

Oon pelaillu kummisetää ja siinä kun on se krematorio tehtävä missä se kaveri pitää heittää uuniin niin mitenkäs se hoituu?
Sillähän on ase ja 2 vartiaa konepistooliasein.
Kaikki pystyy kyllä tappamaan mutta sehän ei ole tarkoitus.
Apuja kaivattais......

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu