Siistii....

saa kaikki osotteet,numerot sun muut...ja sopivasti tilaa kirjahyllyssäki ;)
En malta oottaa et maanantaina pääsee postii hakee ton "järkäleen"...pitäsköhän ottaa kottikärryt messiin? :D
31072
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vittu menin halpaan ja kusin melkei housuun :D

Äänestä
  • sama täällä ja samaan halpaan taitaa mennä moni muukin... :D:D:D

    Äänestä

  • suski kirjoitti:

    sama täällä ja samaan halpaan taitaa mennä moni muukin... :D:D:D

    Onkos tullut kirjoitettua törkyä nettiin?
    Eikö oiski hauskaa tietää kuka on nimimerkin takana?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


omijato kirjoitti:

saa kaikki osotteet,numerot sun muut...ja sopivasti tilaa kirjahyllyssäki ;)
En malta oottaa et maanantaina pääsee postii hakee ton "järkäleen"...pitäsköhän ottaa kottikärryt messiin? :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu