P.H,Hml,vuosia sitten...

ootko varattu?...muistatko vielä?
T. TL ja R
4855
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

En ole varattu edellekään enkä ole varma onko viestisi mulle tarkoitettukaan. Hauskaa mikä on lähinnä hml ää on valkeakoski

Äänestä

voisitko pikkasen vielä tarkentaa..niin yhteys saattaisi löytyäkkin.=)

Äänestä
  • Hei!
    Ootkohan oikea henkilö? Mitäs sitten oikein muistelet? Mitäs pitäisi sanoa?
    T.TL

    Äänestä

  • TL, Tre kirjoitti:

    Hei!
    Ootkohan oikea henkilö? Mitäs sitten oikein muistelet? Mitäs pitäisi sanoa?
    T.TL

    Mitä uskallan täällä yleisellä keskustelupalstalla sanoa? Muistatko Rikun? Auttaako...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TL, Tre kirjoitti:

ootko varattu?...muistatko vielä?
T. TL ja R

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu