Bio/maakaasu polttoaineena:

2186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Todennäköisesti, kunhan kysyntää tulee. Kaasukäyttöisyys ei vaadi autoon kovin suuria muutoksia ja tekniikka on jo valmiina. Äkkiä tuollaisen tuotantoon polkaisee.

Äänestä

semmonen kaasu/bensatrukki.
Taitaa olla vm.jotain -84 ja merkiltään nissan.

Toi kaasuhommeli ei ole uusi juttu. Ajoihan ne kaasuilla Suomessa jo sotien aikaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bi-Fuel!. kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/osastot/autot/200603304320504_au.shtml
Mahtaako Toyotalta tulla myöskin?.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu