näin käy kun pelaa liikaa runea

7670
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

en varmana

Äänestä
  • siinä ei ole mitään raakaa.

    Äänestä

Olisi sentään voinut käyttää vaatteita...

Äänestä
  • heko heko.....en usko että sopiis

    Äänestä

sun oma sivu?

Äänestä

on levitellyt mun kuvaa? :)

Äänestä
  • mehän ollaanki sit kaksoset :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


näin käy kun pelaa liikaa r... kirjoitti:

tässäpä teidän no-lifejen kohtalo: http://wnet.suomi.net/kotisivu/esko.pohjoisaho/huumori-ircop.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu