oli sunnuntai aamu ja pappi oli kävelemässä kirkolle päin. hän näki matkalla ojassa sammuneen känniläisen pers paljaana. papilla tuli kovat halut tehdä "pikku temput". ja niin hän teki. sen tehtyään hän tuli katumapäälle joten antoi sammuneelle juopolle satasen kouraan. herättyään känniläinen meni kauppaan ja osti korillisen olutta.
Oli taas jälleen sunnuntai ja sama pappi käveli kirkolle päin. hän näki saman kännikalan sammuneena,ojassa,pers paljaana. papilla tuli jälleen kovat halut tehdä "pikku temput". ja niin hän jälleen teki. sen jälkeen hänen omatuntonsa alkoi taas kolkuttaa ja antoi nukkuvalle känniläiselle satasen kouraan.
Herättyään känniläinen meni baariin satanen mukanaan. tarjoilija kysyi "no, laitetaaks karjalaa" "no ei vitussa, siit tulee perse niin kipeeks", juoppo totesi.
pappi ja humalainen
wic-ked
2
2678
Vastaukset
- Nimetön
oli sentään hauska juttu!
XD XD XD- Anonyymi
Miksei pantu porilaista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke623075- 1362194
- 921828
- 1641445
- 651376
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?731361- 841352
- 691142
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂771110Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t341048