miksi tämä

ja chatit on lähes täynnä kaikenlaisia reppana-luusereita,ja heidän henkisesti köyhiä juttujaan?..ehkäpä fiksuilla on elämä jossain muualla.. :)
12837
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

olet täällä, miksi et ole muualla?

Äänestä

mikä vika näissä aiheissa on? Ensimmäisen sivun alaosasta lähtien:

Onko Suomen
- kattorakenteiden lujuuslaskelmat ja hypoteesit

Lasten lainat?
- vastuut ja valtuudet laina-asioissa ja takauksissa

Posti irtisanoo
- hyvinvointivaltion jakaantuminen

Kiina-ilmiö
- työvaoiman liikkuvuus

Pitäisikö aloittaa paluu
- suomalainen ruoka ja ruoanvalmistusmenetelmät

Hyväksikäyttääkö lapsi
- lasten ja vanhempien väliset suhteet

Parturin yksityiselämä
- sosioekonomiset erot yhteiskunnassa

Pitkien alushousujen käyttäjät
- miesten pukeutumisesta

Kuu
- lapsuusmuistoja

Oletko ollut ihastunut
- asiakkaan ja palveluntuottajan välinen vuorovaikutus

Välittäminen
- lähimmäisen rakkaus

Optimisti-orvokin aloitukset
- lyhyitä ja nasakoita

Hymy, paras lääke
- mielenterveys ja hyvinvointi

Siitä vaan kirjoittelemaan asiallisia mielipiteitä jokaiseen aiheeseen, siitähän sitä keskustelua syntyy.
Aiheet ovat asiapitoisia - miten lienee kommentit?

Äänestä
  • saa asiallisen keskustelunaiheen: Mistä johtuu kun kirjoittaa nopeasti niin sormet ei napauta sitä näppäintä jota aivot käskee näpäyttämään ?
    Onko eroja miesten ja naisten aivotoiminnalla?

    Äänestä

  • siitäkin kirjoitti:

    saa asiallisen keskustelunaiheen: Mistä johtuu kun kirjoittaa nopeasti niin sormet ei napauta sitä näppäintä jota aivot käskee näpäyttämään ?
    Onko eroja miesten ja naisten aivotoiminnalla?

    naisillako???? eiks siihen toimintaan tarvita aivoja
    nääs!!

    Äänestä

  • aivotoimintaako? kirjoitti:

    naisillako???? eiks siihen toimintaan tarvita aivoja
    nääs!!

    tarvitaan nääs aivoja, niitä joita naisilla on nääs!!

    Äänestä

  • aivotoimintaako? kirjoitti:

    naisillako???? eiks siihen toimintaan tarvita aivoja
    nääs!!

    aivoja tarvitaankin. Monta asiaa pitää hoitaa yht aikaa.

    Äänestä

  • vastattu, tyhjentävästi.

    Äänestä

  • sitä kirjoitti:

    aivoja tarvitaankin. Monta asiaa pitää hoitaa yht aikaa.

    vähän 'sohaisin' nääs...huomenta

    Äänestä

  • kunhan kirjoitti:

    vähän 'sohaisin' nääs...huomenta

    huomenta.

    Äänestä

  • ja aurinkoista kirjoitti:

    huomenta.

    päivä vaikka aamulla niin toivottiin.

    Äänestä

lähteä etsimään niitä muualta. Jos fiksut välttelevät sinua se johtuu siitä että pelkäävät seuran tekevän kaltaisekseen.

Äänestä

heillä on. Pysy sinä vaan täällä kaltaistesi joukossa, niin eivät kivitä sinua tuolla muualla, kun erotut heistä niin selkeesti. ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


palsta, kirjoitti:

ja chatit on lähes täynnä kaikenlaisia reppana-luusereita,ja heidän henkisesti köyhiä juttujaan?..ehkäpä fiksuilla on elämä jossain muualla.. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu