Kysymykset näppäimistä

Aidon pelin mukana tulee ohjeet jossa lukee mitä mistäkin nappulasta tapahtuu!!!. eli ne jotka kyselee niitä niillä on piraatti versio ja niitä ei täällä hyväksytä eli ne poistetaan jatkossa. Tietääkseni myös itse pelin asetuksista voit tarkistaa näppäimet eli oma alotteisuutta

2

706

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pelimies

      Anteeksi turha postaus, mutta scuubi on oikeassa.

    • Erkko

      Vähän kummallista mielestäni. Oli sitten piraatti tai alkuperäinen, niin todellakin näppäiasetukset näkee asetuksista.

      Ihmettelen kuitenkin kuinka meidän niin fiksu seriffimme voi väittää näin ollen kysymysten asettajien omistavan piraatin. Hehän ovat vain tyhmiä.

      Lisäksi Scuubi, oletko koskaan kuulut että joku olisi hukannut elämänsä aikana jotain? Kuten manuaalin tai näppäimistökartan?

      Olen kuitenkin samaa mieltä kanssasi siitä, että piratismi on todella typerää touhua. Kun me maksamme tuotteista, saamme jatkossa parempia tuotteita.

      Mutta niin on typerää turha syyttelykin.

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tuot pöytään parisuhteessa?

      Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä
      Sinkut
      416
      1739
    2. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      298
      1168
    3. 2 km on nykyään liian pitkä koulumatka

      Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk
      Lieksa
      90
      984
    4. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      28
      956
    5. Mikä sinua ja kaivattuasi

      Yhdistää??????
      Ikävä
      56
      883
    6. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      43
      825
    7. Miia Heikkinen avautui !

      Olipa hyvä kirjoitus, kiitos. Ongelmat mitkä nostat esille on todellisia ja tämä ylimielisyys totta ja se näkyy kaikessa
      Judo
      75
      807
    8. 63
      800
    9. 60
      800
    10. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      68
      784
    Aihe