miehet

Mikä miehiä vaivaa, kun ei musta kiinnostu tai kiinostuu, mut ei tosissaan, että haluis jotain pitempää. Kun seurustelusta aletaan puhuu, niin paskat tulee housuun! Mielestäni oon ihan normaalin näkönen ja en mitenkään hyökkäävä. Vai ox kaikki miehet nykyään sellasii? on 23 wee
4635
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

olla ainakaan kaikki...

Äänestä

Näitä löytyy aina jostain.
Ei kaikki tietenkään ole sellaisia että sitoutuminen pelottaa..
Minä olen tässä ihmetellyt miehenä taas naisissa vähän vastaavaa että yhtä lailla löytyy sitotumiskammoisia... :(

Äänestä

aijaa.. sun mielestäsi mitä miehet vaivaa... ootko valittanut jos ei kukaan susta kiinnosta siksi haluaisi jotain pitempää..? olis ensin jutellaan mukavampaa josta mitä tahansa... en tiijä hmm.. ehkä olisin rontti joka eräs sanoi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinkku kirjoitti:

Mikä miehiä vaivaa, kun ei musta kiinnostu tai kiinostuu, mut ei tosissaan, että haluis jotain pitempää. Kun seurustelusta aletaan puhuu, niin paskat tulee housuun! Mielestäni oon ihan normaalin näkönen ja en mitenkään hyökkäävä. Vai ox kaikki miehet nykyään sellasii? on 23 wee

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu