oblivion-maalaus

joo oon sellasessa tehtävässä mis mu pitää ettii jollekkin naiselle taulu kuulustelemalla jenggii. oon kuulustellu kaikki, ja löytänt "hämärän maalauksen ja ja yhen luota maalaus vehkeitä, eli kysymus kuuluu miten tästä eteenpäin??? kiitos jo etukäteen
3439
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

googleta "Oblivion Walkthrough".. sieltä löytyy varmasti vastaukset.

Äänestä
  • Käyt tsekkaamassa sieltä ruokailuhuoneesta sen pöydän alla olevan maton... se on se viiminen johtolanka.

    Äänestä

  • näinsetenee kirjoitti:

    Käyt tsekkaamassa sieltä ruokailuhuoneesta sen pöydän alla olevan maton... se on se viiminen johtolanka.

    kiitos

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


masa7 kirjoitti:

joo oon sellasessa tehtävässä mis mu pitää ettii jollekkin naiselle taulu kuulustelemalla jenggii. oon kuulustellu kaikki, ja löytänt "hämärän maalauksen ja ja yhen luota maalaus vehkeitä, eli kysymus kuuluu miten tästä eteenpäin??? kiitos jo etukäteen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu