tanssia

Hei onko kukaan 50 v käynyt Helsingissä tanssikurssilla. Millaista on ollut ja riittääkö kaikille pari vastakkaisesta sukupuolesta.
2241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

-en oo käyny,koska se perkeleen hesa on niin saatanan kaukana täältä....jumalauta!...

Äänestä
  • ovat täällä lähempänä napapiiriä.Mielelläni
    kyllä oppisin tanssin taitoja ,myös sinun
    kanssasi ja luulisin oppivanikin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ladyline kirjoitti:

Hei onko kukaan 50 v käynyt Helsingissä tanssikurssilla. Millaista on ollut ja riittääkö kaikille pari vastakkaisesta sukupuolesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu