Mitkä ovat teidän mielest Eminemin parhaat biisit????
mun mielesta ne ovat:
1. Lose Yourself
2. The Way I am
3. My 1st Single
4. Without Me
5. Superman
Eminem top 5 biisit!
14
8568
Vastaukset
- kumier
mun mieleston:
1.the real slim shady
2.my name is...
3.like toy soldiers
4.mocking bird
5.stan
en ole kuulut kuin kokoilma levyn mut noi ne on täl hetkel. - susu88
Mun mielestä nämä kaks on:
1. Lose Yourself
2. Mocking bird
Ja on muitakin.. - M&M
1. The Way I Am
2. Criminal
3. Still Don't Give A Fuck
4. Kill You
5. Bitch Please II vaikka eihän toi kokonaan Emin biisi oo. Muutenki monet D-12 biisit emin levyillä on niiden parasta antia. Esim. Under The Influence, Till The Music Stops.
Kannattaa kuunnelle D-12 levyjä.. mm. biisit Fight Music, Pistol Pistol, Shit Can Happen, Blow My Buzz ja niin edelleen... - gegs
vaikea sanoa.. olen pitänyt lähes sen kaikista biiseistä. kaikki eminemin cd:t kuunneltu moneen kertaan. ensimmäinen räppäri johon todella tykästyin ja johdatteli mut "räpin kuuntelijaksi" en koskaan unohda eminemiä. :) mutta mutta..
mieleen jääviä biisejä ovat ainakin
stan, the way i am, cleaning out my closet, business, sing for the moment ja superman. - merley
järjestykseen on vaikea laittaa, mutta ehdottomasti
- stan
- marshall mathers
- girls (d12:n biisi, mutta vaan eminem laulaa)
- 8 mile
- sing for the moment- joku mut ei nimimerkkii
Mun top 5:
1.When i'm gone
2.Role model
3.Superman (Cry me a river)
4.Without me
5.Just don't give a fuck
- miro 600
mun mielest eminemin parhaat biisit on just lose it,not afraid,so bad,toy like soldiers
- EmppuSucks
Empun parhaat
1. I am Gay
2. Still the Gay
3. Lose Your Gayness
4. Role Gay
5. 8 gays - Anonyymi
Mun mielestä:
1.Without Me
2.Lose Yourself
3.The Real Slim Shady
4.Godzilla
5.Not Afraid - Anonyymi
1. Lose yourself
2. whitout me
3. The real slim shady
4. Till i collapse
5.the way i am
6.stan
7. Rap god - Anonyymi
Los Angeles
- Anonyymi
Mun mielestä:
1.the real slim shady
2.Stan
3.Till i collapse
4.Mockin bird
5.Super man
Oon Eminem fani - Anonyymi
Joo ihan hyvät
- Anonyymi
Mun mielestä
1.Rock bottom
2.Lose yourself
3.Superman
4.The real slim shady
5.Forgod about Dre:feat Eminem
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1492489Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot97999- 64871
- 60753
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273691Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18677Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637