Olen menossa Alanyaan viikoksi toukokuussa. Missä ovat Alanyan parhaat iskumestat ja mistä löydän komeimmat miehet?
Alanyan parhaat isku mestat
marita70
51935
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
...on yksi suuri "iskumesta". Valitettavasti. En sano tätä tarkoittaen mitään pahaa, enkä tarkoita etteikö pieni lomaflirtti olisi ihan ok, kaikki tekee tavallaan. Mutta valitettavaa on se, että tämä "seksiturismi" (joka on siis molemminpuolista!) siellä alkaa todellakin jo olemaan hyvän maun rajoilla... Pidän paikasta aivan valtavasti ja käyn siellä usein, mutta meno siellä kyllä ihan oikeasti ällöttää välillä.
Mutta tosiaan - jos olet vähänkin naista muistuttava, niin hyvännäköisestä (lyhytaikaisesta) seurasta ei ole puutetta. He löytävät kyllä sinut.
(Muuten "parhaat" (lue:suosituimmat) mestat löytyvät satamasta. Isot klubit rivissä, eikä sisään maksaa mitään, joten on helppo vaihtaa paikkaa jos Mr. Rightia ei heti löydy)
Metsästysonnea toivotellen...
onko sisäänpääsy myös marmariksen baareissa ilmainen?
Ei kait siellä Turkissa nyt miehille mitään ole.
...no lähinnä sitä tarkoitin, että jotkut ovat niin nopeita kutsumaan turkkilaisia miehiä seksinnälkäisiksi gigoloiksi, mutta ei nämä tietynlaiset turistinaiset, jotka siellä tyrkyllä ovat, ole sen parempia. Joten "vikaa" on molemmissa, ja sen takia paikasta valitettavasti on vähitellen tullut joskus jopa bordellia muistuttava kohde. Kuten myös sanoin EN nyt millään tavalla halveksu ihmisiä, jotka lomaltaan hakevat pientä flirttiä ja seikkailua, mutta todella "halpoja" naisia ja miehiä sieltä myös löytyy vaikka millä mitalla. Yöh sille.
(Ja turistimiehillekin siellä tosiaan ON jotain - turistinaisia, nimittäin) ;)
Marmariksen baareihin ei maksa sisään mitään.