Ufot varmaankin ajattelevat meistä samaa nekin varmaan käyttää meistä nimeä ufo ja ne tarkkailevat aina silloin tällöin maata käyvät ihmettelemässä kus sielläkin on elämää ja eikös niitä sieppauksiakin ole tapahtunut lähipäivinä ne ottaa kattokaas ihmisii sinne labraan tutkittavaksi ne ottaa kuulkaas vaivot irti yn.. sydämmii ja kaikkee ja sit ne tutkii niitä tommonen on mun käsitys ufoista ahahahahhahahaahahahah
Ufo
typy133333333333333
4489
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
jonakin päivänä sinäkin typy 13 saat tietää,että niitä on ja paljon.
Niin, ja että ne eivät ole ufoja vaan humanoideja.
Ufo on tunnistamaton lentävä esine ei siis ulkoavaruudesta tuleva humanoidien avaruusalus.
Ja jos ufo tunnistetaan ulkoavaruudesta tulevaksi humanoidien ohjaamaksi alukseksi niin se ei ole enää tunnistamaton lentävä esine eli ufo vaan avaruusalus, jota humikset ohjaa.
Mikäköhän tässä yksinkertaisessa kaavassa on niin p__keleen vaikea ymmärtää, koska ns. kansankielessä 99,9% ihmisistä haukkuu humanoideja ufoiksi.
ehkä se johtuu siit että enin osa on nähny ufoja mut ei humanoideja
olen kyllä nähnyt,mutta en niiden ohjaajia.
Pitääkö minun kutsua niitä laitteita"ufoiksi"?