Onko joku plussannu jo kp 24/30?

Voisko näkyä jo silloin?
2837
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Miksi ihmeessä niiden testien kans pitää hätäillä?

Äänestä

Itse plussasin esikoisesta kp 26/28. Nyt kun toista ollaan yrittämässä niin pari kertaa olen sitten malttamattomana testaillut ennen kuukautisten alkamista, kun kerta esikoisellakin näytti jo ennen, mutta pari negaa saatuani olen kyllä sitä mieltä, että kannattaa odottaa. Nega kun ei tuossa vaiheessa kerro välttämättä totuutta ja sen saatuaan yhä elättelee toiveita, joten on edelleen samassa pisteessä kuin ennen testaamista. En usko, että noin varhain testissä vois edes näkyä mitään, joten maltahan vielä viikko. :)

Itselläni jännitys lakkasi tänä aamuna vessassa käydessä, joten kp ykkösestä taas lähdettiin liikkeelle. :(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mimmu kirjoitti:

Voisko näkyä jo silloin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu