?????
Onko Int.Soittimessa linjalähtöä
???
5726
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
lyhyesti EI OLE.
nämä nykyset integroidut soittimmet joihin on lisäksi ympätty vaikka mitä muita ominaisuuksia että ne olisi mahdollisimman v.......... vaihtaa.... PRKL!
No loppu se vuodatus....
Ei kai auta kun ottaa kolvi käteen ja irrotella se ajotietokoneen osio siitä soittimesta ja viskata loppu romu roskikseen
Oliskos tästä yhtään apua: http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=95&conference=4500000000000798&posting=22000000015283454
Vai mikä auto on kyseessä?
Ideana on kyllä laittaa joko tuommoinen sovitinkehikko siihen tai sitten modata navin kehyksistä sopiva.
Haluan vain säilyttää ne ajotietokoneelta tulevat tiedot eli se orkkis mankan näyttö/muut romppeet on irrotettava ja kehiteltävä johonkin kiinni.
Sinne näytön perään tulee kolme liitintä (soittimen kaksi liitintä ja ajotietokoneen yksi).
Voit "siirtää" ne soittimen johdot muualle tuolla adapterilla ja jättää sen ajotietokoneen liittimen näyttöön kiinni, sillai pitäis pelata.