taas uusi kyttäys päivä, voi miten minä odotankaan pääsiäistä, silloin naapureilla on enempi vapaata ja sattuu kaikenlaista kivaa kytättävää.
No niin tänään alkaa
Suurkyttis
10955
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
hyi hitto!
hanki elämä! kyttääjillä ei ole omaa elämää, sen takia ne kyttää muita, kun haluaa elää muiden kautta. säälittävää!!!
elämä, kaikki tämä kyttäily tuo paljon sisältöä elämääni ja pieni lisä on kaikenlaisten valitusten teko, se taasen aiheuttaa lisää kytättävää, miten naapurit reakoivat saadessaan huomautuksen.
Eilen oli erityisen jännittävä päivä kun poliiseja kävi naapuri talossa, siinä vierähti mukavasti pari tuntia.
naapurissa oli valot koko yön, harmi kun en tiedä mitä siellä on meneillään. ;)
Kyttäämällä ponbattu pihalta. 13 täysin normaalia kulkiaa. Yksi puolikahjo. Sitten tämä jakomielitautinen, joka kyttää joka ikkunaa, heiluuko verho!!!!
Kyllä se jakomielitautinen olet sinä, joka kyttäät pihalla olijoita. hyi helvetti.
kaiva itelles kolo ja pysy siellä!
Elät varmaan debisvaihetta.
Tautisi paranimisen huomaat siitä, kun et enää kuvittele kenenkään kyttäävän sinua.
Nyt ennuste huono...
tylsää, mihkä hittoon mun kytättävät on kadonnut.
Vaikka kuljen ikkunasta ikkunaan ja välillä parvekkeellekin niin ketään ei näy, tämä on niin väärin rehellistä kyttääjää kohtaan.
Ahaa nyt kuulu jostain kolinaan pitää mennä tarkistamaan mikä se oli.
Pihalla kiertää vain kitso. Tarkkaan syynää, missä verho heiluisi!
Sinun kannattaa laajentaa sinun reviiri, minä paljon käyn Stocholm, ja siellä oikein muodikasta ottaa kyttäyksen alle useampi talo samaan aikaan.
Se on hiukka työläämpää, eikä silloin voi työtä harrastaa, mutta kovasti palkitsevaa, kun kohteita on enemmän.
Minä löysin salasuhteen parin talon päästä, sitkeydellä ja yökierroksen avulla.
Minä en kyttää!! Katselen vain ikkunasta!
Se on riminaali kitso, joka kyttäilee ikkunoita!