consul/granada coupen kone

onko consulin/granadan coupen 2.8 v6 koneessa paljoo heppoja ja kestääkö ne mitään?
2158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

2.8 V6 on ruiskukone ja siinä on UUTENA heppoja
noin 180, väännöstä ei tietoa mutta luultavasti
kutos koneena pitäis piisata...
Kestää mitä kestää, mutta viritys potentiaalia
pitäis löytyä...

Äänestä

2.8 konetta et muuten tehtaalta tulleista COUPEista etkä CONSULeista löydä. Niitä on MK2 granada-malleissa, joissa ei coupeja eikä consuleita enää ole. Englantilaisten systeemeistä en tiedä ( enkä pahemmin välitäkkään). Laita 2,9 scorpion kone niin on uudempaa tekniikkaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joku jannu... kirjoitti:

onko consulin/granadan coupen 2.8 v6 koneessa paljoo heppoja ja kestääkö ne mitään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu