kuinka

menkkojen pitäisi alkaa?

Söin 3-7 clomeja, 15-24 teroja-

Osaako kukaan vastata?
4397
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

menkat tuli tasan neljä päivää terojen lopettamisesta.

Äänestä

Raskaana koska alavatsaa vihloo samaan tapaan kuin ennenkin ennen menkkoja. Vai onko liian aikaista sanoa, kannattaisiko testi tehdä silti?

Äänestä

menkat alko 2 päivää terojen lopettamisen jälkeen mut mun mielestä niitten kuuluis alkaa viimesestä pilleristä viimeistään 2 viikon kuluttua.

Äänestä
  • Mulla alko 5pvää terrojen lopettamisen jälkeen, ohjessa että parin vkon kuluessa alkaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pian terojen jälkeen kirjoitti:

menkkojen pitäisi alkaa?

Söin 3-7 clomeja, 15-24 teroja-

Osaako kukaan vastata?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu