kuka ostaa...

tulossa kauan kaivattu pvä ja saan myydä taxfree biilani pois...ostajaa ei ole tiedosssa.kenellä kiinnostaa bora 1.6 firstline,ml.80.000,vm.99,t.sin.t.
4464
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei varmaan kukaan. Itselläni on ollut Bora myynnissä jo kolme kuukautta, yksi on soittanut mutta ei tullut edes katsomaan. No, onneksi saan antaa autoni vaihdossa kun ostan uudenkarhean en viitsi sanoa minkä merkkisen auton kun täällä on idioottimaista porukkaa...

Äänestä
  • Päädyitkö Skodaan? Siinä on autoa koko rahalla! Toivottavasti saat Borastasi sopivan hyvityksen.

    Äänestä

  • skodapalstalainen kirjoitti:

    Päädyitkö Skodaan? Siinä on autoa koko rahalla! Toivottavasti saat Borastasi sopivan hyvityksen.

    ajattelin vaihtaa ladaan tai skodaan.max.1000e sijoitan menopeliin!pihi kun olen.

    Äänestä

  • sulla hinta kohdallaan,kun ei mene kaupaksi?itse maksoin aikanaan n.13.000e,joten omani kun saan pois,niin tyytyväinen olen!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainen ratissa kirjoitti:

tulossa kauan kaivattu pvä ja saan myydä taxfree biilani pois...ostajaa ei ole tiedosssa.kenellä kiinnostaa bora 1.6 firstline,ml.80.000,vm.99,t.sin.t.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu