1. Mistä saa hellcatin? 2. Kuka antaa rune scimmyn? 3. Ne animaatiot samassa paikassa kun mistä laitetaan juoksu päälle, miten ne loput saa käyttöön??? I need apuva!
Paljon kysyttävää!!!!!!!!!!!!!!!!
Thomaslai
7537
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Hellcatin saa Recipe For Disasterin sub-questista. Antaa rune scimmyn? Vaikkapa joku pelaaja tai NPC. (Tuskin kukaan ilmaiseksi.) Ja Animaatioista "Scared"-sen sai halloween 2005. Ja muut saa random eventeistä. En ole aivan varma.
Ja ne goplin bow ja goplin dancen saa the lost tribe tehtävästä
Saa kun hautaa luita.
...muissa animaatioissa olla memberi?
Ei tarttee olla mikäään membu jos haluu esim tehä:"lean,climb rope,glassbox,glasswall,scared,zombie dance ja zombie walk.
Leanin,climb ropen,glassbox ja glasswall saa kun suorittaa Mimen eli jotain pantomiini juttui.
zombie dance ja -walkin saa kun hautaa luita ja tulee sellanen Leo mikä vie sut hautausmaalle sitkun oot suorittanu sen nii saat 2 zokmbie kamaa tai vaan yhen ja kun sulla on kaikki vaatteet niin sit jos joudut vie uudestaan sen leon mukaan saaat ne zombie Emotet.
Scaredin sai viime halloweenina 2005 piti puhuu zombin kaa ja sit ne teki kaikkee katkas ittensä ja niin edespäin,ni sit yhelt lähti pää aina irti ku sille puhu ja jos sai sen pään kiinni sai pitää sen.Ja sillä zombie headilla pysty pelottelee lapsia jotka oli lumbridgella ja ne tiputti karkkii mist saa 1hp ja korvist pursuu kaasut ulos.(tiputtivat karkkia vain silloin kun pelottelit niitä).Ja sitte ne kax goblin dance ja goblin walk ne saa member questeista.
siis ne oli goblin dance ja goblin bow jotka saa siit member tehtävästä oliskohan tehtävä ollu lost trible tai joku semmonen
oli kyllä tiravail tietää