Tuli tässä mieleen äsken,kun käytiin lenkillä pojan kanssa:Eli mitähän sanovat ihmiskielellä?Tuli uros vastaan ja voi sitä rähinää.Tässä minun versioni:Haista paska,älä tule v...lemaan minulle.Mikä luulet olevasi ?Minä olen tämän kujan kingi.
Koirankieli
Ylermi
2291
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
koiran vastaus: "Hyvähän sieltä remmistä on huuella, ootappa vaan kun ollaan vapaana. Kyllä mä sulle vielä kingit näytän!"
Oisko menny jotenkin näin? :)
Ja tässä minun vastaus...
Sitten kun puhutaan todellisista kulmakunnan kingeistä,niin tapahtuu näin : Vähät välitetään noista vastaantulevista mammanhelmoissa inisevistä olioista.
Tosi mies menee nokka pystys vaan ohitse ja korkeintaan kusasee ohitukseen jälkeen.Eli tyyliin " tuossa on kaikki ,mitä minä teistä inisijöistä tuumaan." Tosi mies ei moiseen ininään viittis edes vaivautua,saati vastata.Kun ei tosi miehen tartte ittees korostaa,se ite ja kaikki muutkin sen muutenkin tietää kuka se oikea kulmakunnan kingi on... :=))))) )