iso ongelma usb kaapelin kanssa

kertokaa millä softalla saatte yhdistettyä motorola c650 puhelimen tietokoneeseen käytössä oleva kaapeli on mini usb high speed en löydä netistä mitään softaa joka toimisi joten auttakaa hyvät ihmiset kiitoksia etukäteen
2792
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Softa jolla voi C650 yhdistää tietokoneseen on Mobile Phone Tools. sen valmistaja on BVRP software ja pitäis pystyä ostamaan netistä.

Äänestä
  • Ei kukaan vastannut tohon alimpaan viestiini,niin kysympä sitten sinulta,että toimiiko tässä motorolan C650 yhtäaikaa tärinä hälytys.En minä saanut ainakaan ohjeiten mukaan pelaamaan,se muutaman kerran tärisee ja sitten hälyttää.Olen sellaisessa työpaikassa jossa tätä hälytystä ei aina kuule.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


auttakaa hyvät ihmiset kirjoitti:

kertokaa millä softalla saatte yhdistettyä motorola c650 puhelimen tietokoneeseen käytössä oleva kaapeli on mini usb high speed en löydä netistä mitään softaa joka toimisi joten auttakaa hyvät ihmiset kiitoksia etukäteen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu