Onko?

Onko Need for Speed:Most Wanted pelissä turboja,ja kaksinpeliä?
5455
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Turpot löytyy. Kaksin peli löytyy.

Äänestä
  • Jos siinä on kaksinpeli,niin toimiiko se samalla pleikalla jaetulla ruudulla,vai tarviiko sen jonku ihmeen nettiyhteyden vai toimiiko se ihan vaan samalla koneella.
    Puhun PS2-versiosta,koska haluasin tietää kun aion ostaa ton pelin.Kiitos kommenteista =)

    Äänestä

  • nfs kirjoitti:

    Jos siinä on kaksinpeli,niin toimiiko se samalla pleikalla jaetulla ruudulla,vai tarviiko sen jonku ihmeen nettiyhteyden vai toimiiko se ihan vaan samalla koneella.
    Puhun PS2-versiosta,koska haluasin tietää kun aion ostaa ton pelin.Kiitos kommenteista =)

    "Jos siinä on kaksinpeli,niin toimiiko se samalla pleikalla jaetulla ruudulla"

    Kyllä toimii!

    Äänestä

Kiitos vastauksista!

Äänestä
  • jonpi kumpi pelaaja tarvitsee ratin muuten ei pelaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nfs kirjoitti:

Onko Need for Speed:Most Wanted pelissä turboja,ja kaksinpeliä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu