Kattoitteko teemalta

Queen:nin konsertin Budapesista? Ei kukaan voi korvata Freddie Mercury:a! Homo tai ei (oli) mielettömän seksikäs tyyppi :))

ihanaaaa....
4304
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ei näy : ///

Mutta Queen ja Freddie saisi näkyä useammin,
ja Freddie on King : )))

Äänestä

talteen lapparin kovolle. Katselen myöhemmin ... Oikein harmittaa, kun FM otti ja kuihtui pois, vaikkei Queen tai FM mun mitään suurimpia suosikkeja olekaan. FM oli bändin sielu ja sydän. Loistava persoona juuri tuohon bändin.

Äänestä
  • konsertti taltioitua vielä DVD:lle ja katsottua isolta TV:ltä kotiteatterin 5.1 systeemin kautta sopivalla äänen voimakkuudella. Hieno konsertti kaiken kaikkiaan ... :-D

    Äänestä

jaksoin kattoa, kun oon aina ollut queeni fani.freddie lives forever ja show must go on, mut kukaan ei sitä laulajaa tuu korvaamaan. ei ollut tää paul rodgerskaan huono, mut ääniskaala ei ole lähelläkään freddiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-lcf- kirjoitti:

Queen:nin konsertin Budapesista? Ei kukaan voi korvata Freddie Mercury:a! Homo tai ei (oli) mielettömän seksikäs tyyppi :))

ihanaaaa....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu