Aika paljon

oli taas tullut kun olin pari päivää poissa. Kyllä kai ilkeitä ja suvaitsemattomia ihmisiäkin tarvitaan. Keksis vaan mihin.=))
3236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

paskaa nyt on tullut? Jos joku kertoo scientologiasta sen toisen ja kulissien takaisen puolen, niin ei kai se ole paskaa?
Tietysti ihmisen, joka tämän kertoo, on oltava ilkeä ja suvaitsematon. Ainakin niiden buhahhahhoiden mielestä.

Äänestä

..näet:

Vapaa maa ,vapaa mielipide, myös sinulla.

Scientologien ihannevaltakunnassa tämä ei olisi mahdollista, sillä siellä sallittaisiin vain L.Ron Hubbardia ylistävät mielipiteet.

Tämä on se hyvä asia demokratiassa

D :)

Äänestä

Paskasta puhuminen tuottaa paskaa. Paskalahkoista tulee paskapuhetta. Paska on paskaa, vaikka sen kuinka naamioisi uskonnoksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


paskaa kirjoitti:

oli taas tullut kun olin pari päivää poissa. Kyllä kai ilkeitä ja suvaitsemattomia ihmisiäkin tarvitaan. Keksis vaan mihin.=))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu