nokia n70

Kannattaako ladata musat millaisina tiedostoina, mä latasin mp3 eikä niitä mahdu kun 7 biisiä, mitä teen??
41307
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Osta isompi muistikortti

Äänestä

Voihan niiden mp3:n bitratea laskea joillain ohjelmilla jolloin kokokin pienenee. Kun nuo muistikortitkin on suolaisen hintaisia ja suurin saatavilla oleva taisi olla 256Mb.

Äänestä
  • Onhan noita muistikortteja 512mb ja gigaisia on myös

    Äänestä

  • Jeppe kirjoitti:

    Onhan noita muistikortteja 512mb ja gigaisia on myös

    on toi kingstonin 512mb mmc DUAL VOLTAGE. Eli tohon n70:seen ei käy tavallinen mmc. Oon ängenny hyvälaatusia mp3sia n.100 ja oon jättäny sitte kuville ja videoille n.50 mt. Noita Mp3siahan saa puristettua pienempään aac.-muotoon. Tää kääntäminen onnistuu sillä nokia multimedia playerillä.On vähän hidasta,mutta kannattaa tehä niin jos haluaa enemmän kaikkee kivaa sinne.Toi aac. ei ole kovin huonolaatuinen. Joissakin kappaleissa se kuullostaa hieman huonommalta mutta joissakin taas ei..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


entie kirjoitti:

Kannattaako ladata musat millaisina tiedostoina, mä latasin mp3 eikä niitä mahdu kun 7 biisiä, mitä teen??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu