miten sais videosta

miten saa videosta otettua äänet pois ja liitettyä omat äänet siihen.Ja millä ohjelmalla. kiitän vastanneita
7239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

mut miten toi ohjelma toimii ja tarviiko tota ku teen videota pitäs poistaa musiikki semmosesta video pätkästä niin oisko ohjelmaa neeuvoja äsköseen ohjelmaaan miten saan siitä musiikin pois niin että videossa ei kuulu mittää

Äänestä
  • ihan siitä että onko äänet siinä erikseen vai "poltettu" kii siihen leffaan, sillon niitei ainakaa saa pois.. en oo kyl yhtää varma

    Äänestä

  • se riipu kirjoitti:

    ihan siitä että onko äänet siinä erikseen vai "poltettu" kii siihen leffaan, sillon niitei ainakaa saa pois.. en oo kyl yhtää varma

    ei se oo elokuva,40 s video pätkä

    Äänestä

  • ei se oo leffa kirjoitti:

    ei se oo elokuva,40 s video pätkä

    muoto oli .avi

    Äänestä

Kokeiles otsikon mukaista softaa, sillä uskoisin sinun onnistuvan (kannattaisi neuvoa kysyessä mainita missä muodossa videopätkä on). Uuden ääniraidan joudut kaappaamaan jollain muulla softalla, esim audacity-nimisellä äänieditorilla. Sitten vaan liität sen virtualdubin avulla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apua tarviva kirjoitti:

miten saa videosta otettua äänet pois ja liitettyä omat äänet siihen.Ja millä ohjelmalla. kiitän vastanneita

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu