Kysymys Easter Egeistä..

Kun ennen nuo Easter Egit olivat 2 miljoonan arvoisia (Katsokaa vaikka RuneHQ:sta) ja niitä pystyi tradettamaan, niin nytkö ne ovat arvottomia eikä niitä voi enää tradettaa, eli kaikilla joilla oli ennen vanhanmallisia Easter Egejä menettivät juuri useita miljoonia?
3228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

siis noi nykyaikaiset easter egit ovat non tradeable... kyllä ne toiset easter egit ovat edelleen miljoonien arvoisia =)

Äänestä
  • selvennyksestä. nyt voin nukkua yöni rauhassa.

    Äänestä

  • etrrttrrr kirjoitti:

    selvennyksestä. nyt voin nukkua yöni rauhassa.

    mitä niillä munilla tekee

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


fmlmfolmflmr, kirjoitti:

Kun ennen nuo Easter Egit olivat 2 miljoonan arvoisia (Katsokaa vaikka RuneHQ:sta) ja niitä pystyi tradettamaan, niin nytkö ne ovat arvottomia eikä niitä voi enää tradettaa, eli kaikilla joilla oli ennen vanhanmallisia Easter Egejä menettivät juuri useita miljoonia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu