Madam mamma ennusti mulle syntyväksi maaliskuussa 2007 tyttö ja poika. Hui, jos tuo muka totta :) Kaksoset siis. Tällä hetkellä ei lapsia, ja ikää 38. Tosi kiva kyllä olisi, jos noin kävisi! No juu, hömpän pömppää mokomat, sanon minä.
Ennuste
Näin minulle
4627
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Mulle ennusti Madam Mamma pojat lokakuulle -07 ja marraskuulle -08 ja tytön kesäkuulle -12.
Ennustaja Elli sitten luki korteistaan tällaiset päivämäärät: pojat 6.1.2007 ja 13.6.2008 ja tyttö 20.8.2010.
Jos on Elliin uskominen niin tässähän pitää pian alkaa testailemaan :) Ainoa mutta tässä on se että syön edelleen pillereitä... :P
... niihin Madame Mammaan ja Elliin saa yhteyden?
Laitoin postia ennustaja Ellille vastas näin:Sinulle syntyy poika 14.12.2006 ja kaksoistytöt 27.3.2010.Ilmottelen mikäli maanantaina menkkoja ei kuulu nythän niitä ei pitäs sitte näkyä=)
Tiedän että tää on ihan huuhaata,mutta kovasti hymyilyttää meikäläistä xD
Elli kertoi että saan tytön tämän vuoden joulukuussa ja pojan syksyllä -09.En vaan vielä edes ole raskaana....
Mamma vastasi että saan kaksoispojat huhtikuussa -07. Ja se sai kyllä kylmät väreet laukkaamaan pitkin selkää.... Suvussa kun on kaksosia vaikka kuinka monet.
Hömppäähän tuo,mutta kiva oli kysyä:)