VGA

Kannattaako ostaa puhelinta VGA kameralla vai onko se yhtä tyhjän kanssa?
2338
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joo mulla on ollu jo vuosi tämmönen puhelin jossa on vga-kamera. Kyllähän tällä jotain pientä voi kuvata, mutta ei saa mitää teräviä kuvia. Ei niitä kuvia kehtaa edes näyttää kavereille eikä siirtää puhelimesta mihinkää ku on niin huonolaatusia. En oo varmaan puoleen vuoteen kuvannu tällä mitää.

Äänestä
  • kyllä niistä hyvin selevän saa.. riippuu tietenkin puhelimesta..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tekeekö sillä mitään kirjoitti:

Kannattaako ostaa puhelinta VGA kameralla vai onko se yhtä tyhjän kanssa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu