kysymys tytöille

haittaako jos pojalla on finnejä..esim vaikka naamassa ja jonku verran selässä...jos se olis muuten kaikin puolin hauska??
111235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Ei haittaa...

Äänestä

eipä tuo ainakaan minua häiritse :) en edes tavallaan "näe" niitä finnejä, kun katselen pojan ihania kasvoja ;) oih.. Hän on niin ihana.

Äänestä

naama on täynnä (akne) niin se kyllä haittaa ja paljon!

Äänestä

Riippuu ihmisestä. Itse olen ihastunut näppyläihoiseen poikaan, kun hän on niin hervottoman omaperäinen. Käveleeki silleen jotenkin hauskasti (ei siis mitään jalkavammaa tms) Mutenkin hän kyllä on hauskan näköinen... :P

Valitettavasti ei olisi rehellistä sanoa, etteikö finnit vaikuttaisi. Loppupeleissä kuitenkin se luonne ratkaisee. :) Ja minä en nykyään edes ajattele hänen näppylöitään, kun itsellänikin on niitä. Kummallakaan ei kuitenkaan aknea ole... :)

Äänestä

ei se mua ainakaan haittais

Äänestä

Miksi haittais? Eihän ne ole vaarallisia eikä tartu.

Äänestä

No ei haittaa todellakaan! Se on itse asiassa kivempi jo pojallakin on vähän jotain naamassa ni ei tarvitte omiaan piilotella :DD se luo inhimillisyyttä. :P

Äänestä

no veipä pahemmin,jos ei koko naama ole täynnä ja kaiken lisaksi olisi iha karmean näköinen eikä huolehtisi hygieniasta.eli jos peset kasvos ja sillee,nii ethä sä voi finneilles mitää^^

Äänestä

ei haittaa

Äänestä

Kiitti vaan hitsisti, toi valaisi aika paljon mun käsityksiä :D ja itsevarmuutta, ettei ne finnit niin paljoo haittaakaan. Ittelläni selkä parka hiukan niistä kärsinyt...

Äänestä

Ei haittaa,mutta jos ne vuotaa pahasti verta tai sitä ihme finneistä tulevaa nestettä niin aika äklöä :P ja jos iho on niiden takia punainen.Ei siis mielellään ihan kunnon aknea :) ja ei se selässä oo niin paha,eihän selkää ekaks katotakaan :DDD eikä ulkonäkö ensivaikutelman järkeen paljon mitään merkitse.Pari finniä kasvoissakaan ei siis haittaa,meneehän ne silti ohi- tai ainakin vaihtaa paikkaa xDD

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


poika91 kirjoitti:

haittaako jos pojalla on finnejä..esim vaikka naamassa ja jonku verran selässä...jos se olis muuten kaikin puolin hauska??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu