Finnairin pelko

On tunne, että hyvä maine pettää jonakin kauniina päivänä. Tuntuu, että sen varaan lasketaan liikaa. Epäonni tulee kun sitä vähiten odottaa.
1446
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

EI VOI OLLA TOTTA, KAIKKEA SITÄ MIETITÄÄNKIN. TEKISI MIELI SANOA,ETTÄ MENE KÄYMÄÄN PSYKIATRILLA. IHMETYTTÄÄ NUO SINUN KAIKKI KYSYMYKSET, JOTKA KOSKEE FINNAIRIA JA MD 11 KONETTA. RUPEA MIETTIMÄÄN MUUTA ASIAA, KUIN FINNAIRIA JA LENTOKONEIDEN PUTOAMISIA.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Fobinen? kirjoitti:

On tunne, että hyvä maine pettää jonakin kauniina päivänä. Tuntuu, että sen varaan lasketaan liikaa. Epäonni tulee kun sitä vähiten odottaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu