Pommeja,tulipaloja,väärä kenttä

Paljon taas sattunut Ryanairille.
Kone laskeutui väärälle kentälle, pommihälytys koneessa
ja kaikenlisöksi vielä yksi kone syttyi lennossa tuleen.
No tuollaista se on kun koneet huoltaa puolalaiset
entiset rautakaivosduunarit.
1532
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sinunkin kannattaisi nukkua yösi kunnolla - ei sitten maailman ahdistus pääse sekottamaan päätäsi.
Tämä palsta tulee tuskin koskaan toimimaan ellei käyttäjiltä vaadita pakollista rekisteröitymistä.
Asioista pitäisi keskustella asiapohjalta, linkki ei ole pahitteeksi kun esittää mielellään jotain uutta tietoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ryanair kirjoitti:

Paljon taas sattunut Ryanairille.
Kone laskeutui väärälle kentälle, pommihälytys koneessa
ja kaikenlisöksi vielä yksi kone syttyi lennossa tuleen.
No tuollaista se on kun koneet huoltaa puolalaiset
entiset rautakaivosduunarit.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu