Kong-lelu

Laitetaanko kong leluun kuinka paljon kaupassa myytävää tahnaa sisään?
Ja pitääkö tahnan antaa olla hetki lelussa vai voiko antaa suoraan koiralle??
2201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olen laittanut silleen sopivasti, siis ei nyt kaamesti, mutta niin, että koiralla on touhua, kun yrittää kaivaa sitä pois ja antanut sen heti koiralle, eihän sitä nyt kuivattaa tarvi siihen leluun : )
Meillä ainakin koirat tykkää kauheasti.

Äänestä

Minä en edes tiennyt, että siihen on jotain tahnaa... Olen laittanut vaan keksinpaloja tms.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apua. kirjoitti:

Laitetaanko kong leluun kuinka paljon kaupassa myytävää tahnaa sisään?
Ja pitääkö tahnan antaa olla hetki lelussa vai voiko antaa suoraan koiralle??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu