fikhter ja kaapo

mielisairaalatasoa koska todellisuudentaju on mennyt ja he elävät virtuaalimaailmassa.
5641
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

saisi pois palstan taso olisi laadukkaampi.

Sulosta uusi sheriffi niin uneksijat lähtee takuulla!

Äänestä
  • Nauttiakkin julmetusta vallan tunteesta ja alkaa ns. pahaksi sherifiksi. Maksaisi/purkaisi omija kaunojaan/patoutumia tämän kanavan kautta. Voisi olla kova homma. Toisaalta kävipä sellainenkin mielessä että; aletaanko Sulosta puhua pian kuin jostakin takinkääntäjästä. Rinnastettaisiin jopa vasikkaan. :(

    Äänestä

Kaapon ja fighterin kertomukset tulisi liittää heidän potilaskansioonsa. Lääkityksen määrä ja vahvuus tarkistettaisiin useammin.

Äänestä
  • Ei noihin tyyppeihin lääkitys tehoa.

    Äänestä

  • Martta. kirjoitti:

    Ei noihin tyyppeihin lääkitys tehoa.

    Oikeassa olet Martta, tuota sairautta sanotaan penikkataudiksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ovat kirjoitti:

mielisairaalatasoa koska todellisuudentaju on mennyt ja he elävät virtuaalimaailmassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu