4 loppua sh4:seen

miten ne neljä eri loppua saa!!
1203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Pelaat peliä eri tavalla:

1.Pelasta Eileen, mutta kotonasi on aaveita joita ei ole karkoitettu. ("Mother")

2.Pelasta Eileen ja vähintään 80% aaveista on karkotettu kodistasi. ("Escape")

3.Karkota kodistasi vähintään 80% aaveita ja anna Eileenin kuolla, samalla kun taistelet pääkkiä vastaan.("Eileen`s Death")

4.Anna koko kotisi vilistä aaveita ja anna Eileenin kuolla, samalla kun taistelet pääkkiä vastaan. ("21 sacraments")

Pelissä on 2 onnellista ja 2 surullista loppua...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dasdas kirjoitti:

miten ne neljä eri loppua saa!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu