Asensin sen ja eikös vaan tällekin palstalle ilmestynyt ärsyttävä mainosbanneri. Ei Firefoxilla vaan ole mokomaa näkynyt kun siinä on adblock ja siihen automaattinen päivitys.
Opera muka paras nettiselain
&%/&#/"3&%...
193416
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
firofoxia käytetään juu. Muita ei tueta, etenkään exploderia. Firefox on ehtottomasti paras.
En huoli mokomia TEKELEITÄ. Pitäkää paskanne.
Pidä hyvä huoli troijalaisista. Jatkoja..
En ennempää sano.
Voi,mikä VITSI!!.
kovin tärkää, palstanpilaaminen ei ole hyvä asia, tämä tietenkään ei ole atk palsta jippiiltä tulleet juntit eivät sitä tietysti voi ymmärtää, mutta täällä on palstat sillekkin aiheelle..
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=108
käyttää ? Kyllä on maailma pieneksi käynnyt. Onko se tietokone sivujen asiaa ? Mene pässi nukkumaan ja herää huomenna, paremmalla tuulella.
Firefox Morzillaa. Ihan turvallisuuden takia. Operassa on hyvää, esin parno kuvin 700 satainen suurennus. Ei jää huomaamatta mikään !
...
Nämä tällaiset trollit on erinomaista mainosta Operalle ja paras todiste sen ylivoimasta.
Miksi trollata jos se ei olisi selvä uhka muille?
Operalla nytkin täällä eikä ensimmäistäkään mainosta. :)
Siinä on mainosten poistaja.
Ainiin missäs Firefoxin zoomi? Entäs sivukohtaset asetukset? jne...
tarttet. Ctrl rulla ja hyvin zoomaa. Ei suurenna kuvia niinku operalla mikä on haitaks. Jos kuvia haluu zoomailla niin laajennos toki löytyy.
*Ctrl rulla ja hyvin zoomaa.*
EI tuo ole ZOOMI vain tekstin suurennos.
*Jos kuvia haluu zoomailla niin laajennos toki löytyy.*
Vain yhtä kuvaa kerralla ei kaikkia. Joten Firefoxis ei ole Zoomia
Siis haluan samanlaisen kuin Operassa, kokosivu suurenee eikä hajoa jne...
https://addons.mozilla.org/search.php?q=zoom&app=firefox
Keskenkasvusiahan nuo laajennokset on, asenna tämä asenna vielä tämä jne... niin saat jotenkuten toimivan, tuommoset pitää olla selaimessa jo valmiina.
Mikäs on kun sanoo, että Firefoxista puuttuu joku ominaisuus, niin sitä ei joko tartte ja se on turha tai sitten esitetään tommosia mitkä toimii jotenkuten.
http://kuvax.net/i/?2535taaspaskatilttas.jpg
vasta.
opera ehdottomasti paras !!!!!!!!!!! vain vähän hidas käynistys mutta se lataa sivut reilusti nopeammin kuin firefox. firefox lataa googlen neljässä sekunnissa mutta opera sekunnissa itse testasi. LATAA OPERA TÄSTÄ
http://www.opera.com/browser/download/