Hotel Benczur

Onko kokemuksia ko. hotellista? Hinta / laatu, kävelyetäisyys keskustaan jne. En ole aiemmin käynyt Budapestissä, joten esim. kartalta on hieman hankala määrittää hotellin ns. todellista sijaintia.
1425
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hyvältähän sijainti ainakin näyttää. Melko lähellä Tonavaa ainakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ope kirjoitti:

Onko kokemuksia ko. hotellista? Hinta / laatu, kävelyetäisyys keskustaan jne. En ole aiemmin käynyt Budapestissä, joten esim. kartalta on hieman hankala määrittää hotellin ns. todellista sijaintia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu