Koodi:pikaista apua,kiitos.

moii,niin et mikä on se koodi jol saa tarpeet täysille (siis ne nälkä,ym. vihreille,et ne ei oo punasilla) ja missä vaihees se koodi pitää laittaa? vastatkaa nopeasti,jos mahdollista.kiitos.
2172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

se koodi on maxmotives

Äänestä
  • Maxmotives-koodi toimii vain Yöelämää-lisärissä... Tai siis, että pitää omistaa se ennen kuin koodi toimii.
    Toinen koodi on boolprop-koodi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tytteli93_ kirjoitti:

moii,niin et mikä on se koodi jol saa tarpeet täysille (siis ne nälkä,ym. vihreille,et ne ei oo punasilla) ja missä vaihees se koodi pitää laittaa? vastatkaa nopeasti,jos mahdollista.kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu