Meillä on skype asennettu. mitenkä saadaan toinen käyttäjä. pitääkö asentaa tään uuden käyttäjän taase skype.mitenkä uusi käyttäjä luodaan.
Uusi skypeläinen
4
929
Vastaukset
- käyttäjälle
pitää luoda "skypenimi", salasana, ei pääse muuten kirjautumaan toisen koneelta.
- Mikael49
Kyllä samaan Skypeen voi luoda uuden tilin. Vain yksi voi olla kirjautuneena kerrallaan. Uusi tili luodaan näin; Avaa Skype. Kirjaudu ulos (Tiedosto> Kirjaudu ulos). Avautuvassa ikkunassa Skypenimen alla on linkki (Eikö sinulla ole Skype nimeä). Paina sitä. Saat nyt tehtyä uuden Skypenimen samalla tavalla kuin ensimmäisenkin.
- minä
mulla on kaksi skype tiliä,jos kirjaudun toiseen mitä käytän vähemmän niin näkeekö toisessa tilissä olevat että olen kirjautunut skypeen?
- puppeli3
Miksi kontaktin kuvassa näkyy kysymysmerkki? U
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja15414512Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant408346Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va486092SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1745727Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3124457HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.734355Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm684130Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot263995"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153740Huomenta naiselle
Toivottavasti tiedät, etten ole koskaan tuntenut ketään kohtaan näin voimakkaasti. Olen tietenkin meistä epävarma silti.1011566