Eka kerta..

Kertokaas rehellisesti kenellä on ensimäisellä kerral käyny niin että jännittää niin paljon että juuri kun on päässyt sisään ni erektio laskee ja homma oli sitte siinä..
Itel kävi niin ja ei jääny kauhee hyvä fiilis itelle.. vaik muija sano et eise mitää.
Pitäisi saada se kauhea jännitys pois.
61531
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mulla kävi niin. Olin jotain viidentoista ja ensimmäinen tyttökaveri, ensimmäinen tyttö jota suutelin ja muuta. Tää tyttö oli myös paljon kokeneempi kuin itse, seurustellut paljon ennen. Hän halusi alle kuukauden päästä jo seksiä, enhän minä vielä valmis ollut, vastahan suutelin ekaa kertaakin. Epäröin ja kyllä osoitin sen tytölle. En sanonut suoraan, etten halua vielä, mutta aika selkeästi kyllä osoitin asian mielestäni. Noh sit tuli sellanen hetki ja meinattiin, mutta iski jännitys eikä kyl ollut yhtää sellanen fiilis että haluisin. Eipähän se sitten onnistunutkaan. Tyttö sanoi myös että ei haittaa, jätti vain sitten vajaan viikon päästä. Tästä on jo aikaa. Kuulin tuossa viime vuonna sitten koulussa yhdeltä tytöltä vittuilua siitä. Loistava ensi seurustelukokemus olikin.......

Äänestä

Ei lähtenyt erektio, mutta nalli paloi sitäkin nopeammin. Hyvä kun ehdin sisälle saada. Onneksi tyttö oli tosi kultainen ja ymmärsi yskän. Seuraava kerta sujuikin jo vähän paremmin ja muutaman kuukauden harjoittelulla seksi alkoi olla jo loistavaa. Maasta se pienikin ponnistaa.

Äänestä

Sellanen tyttö joka jättäis tollasen takia olis tosi pinnallinen eikä ollenkaan arvoisenne.Mua ei ainakaan haittais,harjotuksella mestariksi :DD Jos se on tytöllekin ekoja kertoja,niin se voi olla ihan hyväkin,sillä sitten tulee rento fiilis että tässä saa ihan vapaasti "mokata" :DD Joten jos tytöllä on VÄHÄNKIN järkeä päässä,ei pitäisi haitata.Uusi yritys vaan! :)

Äänestä

sattuu sattuu mahtuu mahtuu tottuu tottuu ;) kyl se siit

Äänestä

niihän se legendaarinen sanonta menee että harjotus tekee mestarin ja kukaan ei oo seppä syntyessään ;)

Äänestä

on kivaa... oli sitte eka kerta tai ei... ei paineita ja kiva fiilis... tän tytön mielipide...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


plogoft kirjoitti:

Kertokaas rehellisesti kenellä on ensimäisellä kerral käyny niin että jännittää niin paljon että juuri kun on päässyt sisään ni erektio laskee ja homma oli sitte siinä..
Itel kävi niin ja ei jääny kauhee hyvä fiilis itelle.. vaik muija sano et eise mitää.
Pitäisi saada se kauhea jännitys pois.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu