Miks yleensä kaikki likat joihin on ollu suhde on ollukkin niin leikki mielisesti siin suhtees esim niiku tehää syrjähyppyjä ja sen sellast... miks ihmees mikä pojas pitäs olla ettei sellast sattus??!!?? Onko niiku ketään lahessa sellast likkaa joka ois rehellinen??????????
tytöt
lahti_boy_90
2449
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Sä oot vasta 16 (tai 15) ja sun ikäiset (sun tuntemat) tytöt eivät selvästikään ole sitten ole valmiita seurustelemaan. Kuten varmasti muutkin sinulle vastaajat, sanon itsekin, että odota muutama vuosi noiden seurustelusuhteiden kanssa. Huomaat, että seurustelu on paljon mielekkäämpää, kun kumpikin on henkisesti siihen valmis.
Voisin myös hiukan epäkohteliaasti sanoa, että ehkä vika ei ole tytössä vaan sinussa. Ehkä sinua ei jaksa katsella kauaa, mutta tytöt eivät halua kuitenkaan jättää sinua vielä syystä tai toisesta.
No,mä asun ainakin lahes ja kannatan rehellisyyttä,en oo koskaan pettäny tms,mut mua on kyl petetty :( Joten on rehellisiäkin ihmisiä :DD .Haluisin itekin vakavamman suhteen,ettei jätkä pitäis mua itsestäänselvyytenä ja flirttais millon kellekin!Ite en sellasta koskaan tekis,enkä hyväksy :/