HEI OMEGA MIEHET!!

onko kokemuksia että voiko mv6 caravaniin laittaa pelkästään madallus jouset vai meneekö kyyti täysin pilalle? jouset sais 160e ja koko alusta paketti ois jotain 500-600e! ja saako nivomatin säädettyä matalammalle kuin vakiona on????
1467
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

hommaa koko satsi,mitä sarjaa meinasit,jotkut heittää auoton etukenoon(karmean näköinen)!?
irmscher -30 maksaa reilut 400 egee,siis jouset ja iskarit!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ALUSTASTA kirjoitti:

onko kokemuksia että voiko mv6 caravaniin laittaa pelkästään madallus jouset vai meneekö kyyti täysin pilalle? jouset sais 160e ja koko alusta paketti ois jotain 500-600e! ja saako nivomatin säädettyä matalammalle kuin vakiona on????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu