Lesbot ja homot

Lesbot ja homot kertokaa mitä teette kun harrastatte seksiä??? Miten tyydytätte toisianne??
Kiinnostaa;)
2453
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

"Mitä teette, kun harrastatte seksiä?"
No, henk.kohtaisesti mä harrastan silloin seksiä!

Mitä sä muuten ite teet silloin, kun sä esimerkiks syöt?

Huh huh, sorryyyy.....

Äänestä

No kundikaverin kanssa imetään toistemme mulkkuja ja nuollaan palleja. Suudellaan siinä välissä ja ehkä nuollaan myös nännejä jos se jompaa kumpaa kiihottaa. Lopulta sitten varovainen työntyminen partnerin anukseen ja sinne työntely. Tästä ainakin multa (siis , joka panen)tunnelma kiihottuu siihen pisteeseen , että hirveän kauaa sitä reikää ei tarvii rytkyttää kun jo siemenneste suikuaa iloisesti kortsuun. tuliko selväksi ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tahtoo tietää kirjoitti:

Lesbot ja homot kertokaa mitä teette kun harrastatte seksiä??? Miten tyydytätte toisianne??
Kiinnostaa;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu