Miten Winampilla katsotaan avi-tiedostoja (video)

Latasin netistä sarjan, joka oli avi-loppuinen. Nyt haluaisin toistaa sitä. Winampilla en onnistunut. Onko mahdollista, että asetukset on pielessä, vai onko olemassa jokin toinen ohjelma, jolla tämän tiedoston katseleminen onnistuu?
Kiitos!
7404
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mene heti poliisin puheille ja tunnusta rikoksesi.
Voit saada lievemmän tuomion.

Äänestä

Ja onko kodekit kunnossa ei taida olla kun ei kerran toimi.

Äänestä
  • Kiitti äärimmäisen yksinkertaisesta, mutta hyvästä vihjeestä. Sain videot pyörimään ja myös DVD:t toimii nykyään koneellani.. Niidenkin kanssa oli aiemmin ongelmia. Kiitos!:)

    Äänestä

Kiitti kaikista vihjeistä. Miä nyt säädän täällä. Toivottavasti alkaa pelittää

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Laura## kirjoitti:

Latasin netistä sarjan, joka oli avi-loppuinen. Nyt haluaisin toistaa sitä. Winampilla en onnistunut. Onko mahdollista, että asetukset on pielessä, vai onko olemassa jokin toinen ohjelma, jolla tämän tiedoston katseleminen onnistuu?
Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu