Missä onnistuu hygieniapassin suorittaminen Jyväskylässä? Kiitos vastanneille!
Vastaukset 2
- kimmo83
Jyväskylän aikuisopistossa. www.jao.fi sivuja seuraamalla löydät seuraavat testipäivät.
- Hygieniapassi
Moi.
Ainakin Jyvässeudun 4H-yhdistys on järkännyt edullisia kolutuksia, johon sisältyy materiaali, opetusta 4 oppituntia, tentti ja Eviran maksut (vajaa 6€). Koko paketti oli jossain 40-50€ hujakoilla. Ja kaikki yhtenä iltana kerralla, Tulokset sai jo seuraavana päivänä. Kato netistä www.jyvasseudun4h.fi ja jos siellä ei ole, niin kysy niiltä, milloin on.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1201406
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku1311022Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella39957Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.97727- 66713
- 32675
- 21652
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist23600Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43543- 12538